29 مهر 1402
296
علی اصغر غلامی

خلاصه خبر : دیدار مدیرکل هوشناسی استان تهران با فرماندار شهرستان فیروزکوه

دیدار مدیرکل هوشناسی استان تهران با فرماندار شهرستان فیروزکوه

دیدار مدیرکل هوشناسی استان تهران با فرماندار شهرستان فیروزکوه

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان تهران ، مدیر کل هواشناسی استان روز سه شنبه مورخ 1402/07/25 ضمن بازدید از ایستگاه هواشناسی فیروزکوه  با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، غلامی مدیرکل هواشناسی استان ضمن تشریح آخرین وضعیت اقلیمی و شرایط دما و بارش شهرستان فیروزکوه در خصوص جدیدترین پیش‌بینی فصلی گزارش مبسوطی ارائه نمود. همچنین لزوم مدیریت منابع و مصارف آب و بکارگیری از داده ها و اطلاعات هواشناسی در برنامه‌ریزی شهرستان و سازگاری با نوسانات اقلیمی از دیگر مواردی بود که مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت. در ادامه این جلسه،ارتقاء اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای و تخصیص بودجه و اعتبارات مورد نیاز جهت نگهداری ایستگاه‌های هواشناسی این شهرستان مورد تاکید مدیرکل هواشناسی استان قرار گرفت.

حیدری منش فرماندارفیروزکوه نیز ضمن تقدیر از ارتقا فعالیت ها و خدمات هواشناسی طی یکسال گذشته و اطلاع رسانی های موثر هواشناسی تهران از حضور مدیرکل هواشناسی استان در این شهرستان تشکر نمود. وی با اشاره به نقش و اهمیت داده ها و اطلاعات هواشناسی،بر لزوم توسعه خدمات هواشناسی در این شهرستان تاکید نمود. ایشان شهرستان فیروزکوه را به عنوان یکی از قطب های باغداری استان مطرح کرد که لازم است به هواشناسی کشاورزی در این شهرستان بیشتر پرداخته شود. در انتهای این دیدار، فرماندار فیروز کوه قول همکاری در راستای تامین اعتبارات لازم و توسعه خدمات هواشناسی در این شهرستان دادند.

برچسب ها:
نظر دهید
captcha
نظرات کاربران 0
هیچ موردی یافت نشد
جستجو
فیلتر های بیشتر
فیلتر های کمتر
دسته بندی ها
آرشیو
برچسب ها

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به اداره کل هواشناسی استان تهران می باشد.

افراد آنلاین : 1
بازدید های امروز : 119
بازدید های سایت : 110,773

Powered By : Dmond Portal

1x 2x