۱۴۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن
دیدار فرماندار شهرستان شمیرانات با مدیر کل هواشناسی استان تهران

فرماندار شهرستان شمیرانات استان تهران طی بازدید از ایستگاه هواشناسی اقدسیه، با مدیرکل هواشناسی استان تهران دیدار و گفتگو کرد و از نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات این اداره کل قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هواشناسی استان تهران، ذاکریان "فرماندار شمیرانات" عصر سه شنبه 1401/09/29 با بازدید از ایستگاه هواشناسی سینوپتیک اقدسیه، از نزدیک با مدیرکل و کارکنان این اداره دیدار و در جریان عملکرد فعالیت ها و مسائل و مشکلات قرار گرفت. در این دیدار که به دعوت مدیرکل هواشناسی استان تهران صورت گرفت، فرماندار این شهرستان،از این ایستگاه و ادوات و تجهیزات آن بازدید نمود و گزارشی از فعالیتهای هواشناسی و نیز کمبودها و مشکلات موجود از طرف مدیرکل ارائه گردید.

ذاکریان فرماندار شمیرانات ضمن تشکر از زحمات همکاران هواشناسی درشهرستان استان تهران، قول مساعد در جهت رفع مشکلات و ارتقای وضعیت هواشناسی شهرستان خود را داد.

غلامی" مدیرکل هواشناسی استان تهران" ضمن ابراز خرسندی و قدردانی از حضور فرماندار محترم بر نقش هواشناسی در توسعه پایدار در بخشهای مختلف گفت:" امیدوارم نگاه مسئولین به هواشناسی و اهمیت آن، نگاه ویژه ای باشد و ازفرماندار محترم انتظار داریم مسائل و مشکلات مطرح شده را مدنظر داشته و دستورات لازم را در راستای رفع کمبودها در حوزه هواشناسی و ارتقای این بخش، صادر نماید.

تاریخ:
1401/10/04
تعداد بازدید:
508
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:11
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل هواشناسی استان تهران میباشد
Powered by DorsaPortal