اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2019 سازمان جهانی هواشناسی : خورشید، زمین و هوا.......شعار سال 1398: رونق تولید
اخبار
دیدار مدیر کل هواشناسی استان تهران با معاون استاندار و فرماندار شهرستان شمیرانات
مهندس مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران با دکتر سیاوش شهریور معاون استاندار و فرماندار شهرستان شمیرانات در خصوص جانمایی برای نصب و راه اندازی ایستگاههای باران سنجی در شهرستان شمیرانات گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران،  مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان در این دیدار ضمن خوشامد گویی  به فرماندار شمیرانات، گزارش کاملی از جانمایی برای نصب ایستگاههای باران سنجی و اقلیم شناسی در منطقه شمال تهران و به خصوص شهرستان شمیرانات و دره های سیل خیز آن، شامل: اوشان، فشم، میگون، شمشک، دربندسر و ... ارائه نمود.

دکتر شهریور فرماندار شمیرانات ضمن استقبال از این طرح ابراز امیدواری کرد؛ که با همکاری سایر ارگانهای شهرستان نظیر شهرداری ها و دهیاری ها ، این پروژه هرچه سریعتر به مرحله اجرا برسد.

 شایان ذکر است با اجرایی شدن این طرح امکان صدور هشدار سیل برای مناطق یاد شده در شهرستان شمیرانات فراهم می شود که این مهم سبب کاهش چشمگیر خسارات جانی و مالی خواهد شد.

در ادامه دکتر شهریور به همراه مهندس جلالی مدیر کل هواشناسی استان و مهندس طاهری رئیس اداره هواشناسی شمیرانات، از قسمت های مختلف اداره کل به خصوص اداره پیش بینی بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت های این بخش آشنا شدند.  

 
 
تاریخ: 1398/04/16
تعداد بازدید: 158
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal