وب سایت رسمی و مرجع هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2019 سازمان جهانی هواشناسی : خورشید، زمین و هوا.......شعار سال 1398: رونق تولید
اخبار
برگزاری اولین جلسه کمیته کارشناسی توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی کشور به میزبانی اداره کل هواشناسی استان تهران
اولین جلسه کمیته کارشناسی توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی کشور در تاریخ 1397/10/04 در اداره کل هواشناسی استان تهران برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران، این جلسه با حضور آقای جلالی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی کشور، آقای زارع مدیر کل هواشناسی استان تهران، آقای هاشمی دبیر کارگروه توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی ، آقای انصاری منش رئیس اداره منابع انسانی و رفاه سازمان هواشناسی، رؤسای ادارات توسعه مدیریت و منابع و کارشناسان امور مالی هواشناسی استان های لرستان، مرکزی، تهران، قم و سیستان بلوچستان در تاریخ 4 دی ماه 1397 در دو نوبت کاری صبح و بعدازظهر، با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در سالن کنفرانس اداره کل هواشناسی استان تهران برگزار شد.  

 

در ابتدای جلسه یحیی زارع مدیرکل هواشناسی استان تهران  ضمن خوشامد گویی به مدعوین، حضور مهندس جلالی را در معاونت توسعه مدیریت و منابع مثبت ارزیابی و از تلاش های ایشان برای رفع مشکل همکاران در این حوزه قدردانی نمودند.

در ادامه مجتبی جلالی معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی با تشکر از میزبانی مدیر کل هواشناسی استان تهران توضیحاتی در مورد کمیته کارشناسی توسعه مدیریت و منابع ارائه کردند و به جای تغییر افراد، تغییر در روش ها و فرآیندها را لازمه رشد و تعالی دانستند. ایشان در ادامه پیشنهاد مهندس هاشمی برای تشکیل کمیته کارشناسی را گامی در جهت تغییرات مثبت دانستند و بر همدلی گروه برای انجام کارهای آتی تاکید نمودند.

 در پایان محمد ناصر هاشمی مدیر کل هواشناسی استان لرستان و دبیر کمیته کارشناسی توسعه مدیریت و منابع سازمان هواشناسی گزارشی از اقدامات انجام شده توسط کمیته کارشناسی ارائه و سپس برنامه اصلاح نظام اداری- دور دوم که توسط استان ها تهیه شده بود بررسی و موراد متعددی جهت تهیه برش استان ها مورد تصویب قرار گرفت.

 
 
 


 
تاریخ: 1397/10/05
تعداد بازدید: 329
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal