اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2021 سازمان جهانی هواشناسی : اقیانوس ، وضع هوا و اقلیم ما....... شعار سال1400 : تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها
اخبار
توسعه خدمات هواشناسی کاربردی استان تهران در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری
در راستای توسعه و ارتقاء خدمات هواشناسی کاربردی در حوزه میراث فرهنگی جلسه مشترکی در محل اداره کل هواشناسی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران؛ در راستای توسعه و ارتقا خدمات هواشناسی کاربردی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران، جلسه مشترک سه جانبه ای بین اداره کل هواشناسی استان، اداره کل میراث فرهنگی و ستاد گردشگری شهر تهران در محل اداره کل هواشناسی برگزار شد.  در این جلسه مازیار غلامی معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان، ابتدا ضمن معرفی اداره کل در خصوص توانمندی ها و امکانات موجود، مطالبی ارائه و بر نقش و بر اهمیت کمیته های جوی در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری  تاکید نمود.   

در ادامه کاظمی رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اشاره به برنامه ریزی های انجام شده در مجموعه شهرداری، داشتن اطلاعات هواشناسی شامل پیش بینی ها و هشدارها را بعنوان یکی از ابزارهای مورد نیاز در شهرداری عنوان کرد و مسئولین اداره کل میراث فرهنگی هم ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و پرسنل اداره کل هواشناسی استان تهران به جهت همکاری در ستاد خدمات سفر استان، خواستار توسعه همکاری ها شدند.
 
تاریخ: 1400/02/11
تعداد بازدید: 210
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal