اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2021 سازمان جهانی هواشناسی : اقیانوس ، وضع هوا و اقلیم ما....... شعار سال1400 : تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها
اخبار
دیدار مدیر کل هواشناسی استان تهران با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان
مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران به همراه ذیحساب و رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع با مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران، مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران به همراه ذیحساب و رئیس اداره توسعه مدیریت و منابع با مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار و گفتگو کرد.

مدیر کل هواشناسی استان تهران در این دیدار  با ارائه گزارشی جامع از وضعیت اعتبارات عمرانی و هزینه ای هواشناسی استان و مشکلات و کمبودهای موجود ، خواستار مساعدت سازمان برنامه و بودجه استان برای جبران کسری اعتبارات هزینه ای و عمرانی جهت ارائه خدمات بهتر هواشناسی به مردم شریف استان شد.

در ادامه مسعود شفیعی رئیش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ، با اشاره به وضعیت اعتباری و اقتصاد کشور و استان، در خصوص تامین کسری اعتبارات عمرانی و هزینه ای هواشناسی استان تهران اظهار امیدواری کرد.

در پایان این دیدار جلالی از رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران دعوت کرد تا در روزهای آتی بازدیدی از اداره کل هواشناسی استان تهران داشته باشند.
 

 
تاریخ: 1399/08/17
تعداد بازدید: 452
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal