اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب ....... شعار سال 1399: جهش تولید
اخبار
برگزاري جلسه مدیرکل هواشناسی استان تهران با معاون عملیات نیروی انتظامی تهران بزرگ
سردار يعقوبي معاون عمليات نيروي انتظامي تهران بزرگ در حاشيه جلسه با مدير كل هواشناسي استان تهران از مركز پيش بيني بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی تهران، سردار یعقوبی معاون عملیات نیروی انتظامی تهران بزرگ   ضمن حضور در اداره کل هواشناسی استان تهران و آشنایی با توانمندی ها و فعالیت های این اداره کل، با اشاره به تاثیرگذاری پيش بيني هاي هواشناسی بر اغلب فعالیت های پرسنل انتظامی بر لزوم همکاری مشترک جهت ارتقا سطح همکاری ها تاکید نمودند.

مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی تهران نیز ضمن استقبال از همکاری های مشترک ، برنامه های اداره کل را در زمینه ارتقا خدمات هواشناسی و نیز زیرساخت های مربوط به شبکه پایش و پیش بینی ارائه نموده و بر لزوم هماهنگی بیشتر در زمینه های مختلف کاری مشترک تاکید داشتند و از آمادگی اداره کل هواشناسي استان تهران جهت تبادل داده و اطلاعات در چارچوب قوانین و مقررات بین دو دستگاه خبر داد.

در این جلسه جمعی از فرماندهان زیر مجموعه معاونت عملیات نيروي انتظامي تهران بزرگ و نیز معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی استان حضور داشتند و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و مقرر شد برای پیگیری موضوعات مطرح شده جلسه در سطح معاونت ها دنبال شود.

در پایان اين جلسه سردار يعقوبي و هيئت همراه از مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران بازديد كردند و معاون توسعه و پیش بینی هواشناسي استان و کارشناسان پیش بینی توضیحات لازم را ارائه دادند.

تاریخ: 1399/04/31
تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal