اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب ....... شعار سال 1399: جهش تولید
اخبار
برگزاري جلسه مدیرکل هواشناسی استان تهران و معاون پیشگیری و کاهش خطرپذیری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران
معاون پيشگيري سازمان پيشگيري و مديريت بحران شهر تهران در حاشيه جلسه با مدير كل هواشناسي استان تهران از مركز پيش بيني بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی تهران، حسيني معاون پیشگیری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران ضمن حضور در اداره کل هواشناسی استان تهران از نزدیک با فعالیت ها و امکانات این اداره کل و فرایند صدور پیش بینی و هشدارها آشنا شد.  در این جلسه در خصوص چگونگی تبادل داده و اطلاعات بین هواشناسی و مدیریت بحران شهر تهران بحث و تبادل نظر شد.

مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی تهران ضمن استقبال از همکاری های مشترک ، آمادگی کامل این اداره کل را در خصوص ارائه داده های آنلاین و بر خط و نیز پیش بینی ها، هشدارها و نیز توصیه های هواشناسی اعلام کرد. جلالي در خصوص توسعه همکاری ها و فعالیت های مشترک، تبادل داده و اطلاعات در راستای ارتقا و توسعه خدمات هواشناسی و با هدف ارائه اطلاعات صحیح و به موقع جهت آگاهی رسانی به مردم و مسئولین و در نهایت حفاظت از جان و مال مردم تاکید نمودند.

معاون پیشگیری سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران نیز ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه سامانه پایش و هشدار سیل شهر تهران، ایستگاه های خریداری شده و در دست اقدام، از تبادل اطلاعات و داده ها بین اداره کل هواشناسی و سازمان مدیریت بحران استقبال نموده و مقرر شد موضوع مورد پیگیری طرفین قرار گیرد.

در پایان بازدیدی از مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی استان تهران بعمل آمد و معاون توسعه و پیش بینی و نیز کارشناسان پیش بینی توضیحات لازم را ارائه نمودند.

 
تاریخ: 1399/04/31
تعداد بازدید: 69
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal