اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب ....... شعار سال 1399: جهش تولید
اخبار
تبریک مدیر کل هواشناسی استان تهران به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی"روابط عمومی و ارتباطلات" صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران؛ در پیام تبریک مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران به مناسبت فرارسیدن روز جهانی "روابط عمومی و ارتباطلات" آمده است:

 اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است، دو چندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان ها، ادارات و شرکت ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی های آن ها وابسته است.

روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند بسیار حائز اهمیت است.

اینجانب فرارسیدن بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی" روابط عمومی و ارتباطات" را به تمامی فعالان این عرصه تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان تداوم توفیقات در راه خدمت رسانی را مسئلت می نمایم.

 
تاریخ: 1399/02/27
تعداد بازدید: 70
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal