اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب ....... شعار سال 1399: جهش تولید
اخبار
بازدید دانشجویان از مرکز تحقیقات هواشناسی استان تهران
دانشجویان دانشگاه فرهنگیان(پردیس شهدای مکه) روز دوشنبه 2 آذر 1398 از مرکز تحقیقات هواشناسی استان تهران بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران، در راستای اجرای بند 12 برنامه عملیاتی تهک (توسعه هواشناسی کاربردی)دانش افزایی و آشنایی بیشتر دانشجویان با فعالیت و تجهیزات و ادوات هواشناسی، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان (پریس شهدای مکه) روز دوشنبه 2 دی 1398 از مرکز تحقیقات هواشناسی استان تهران بازدید کردند و از نزدیک با فعالیت هواشناسی و تجهیزات و ادوات مرتبط با هواشناسی آشنا شدند.

در این بازدید که به مدت 2ساعت به طول انجامید ابتدا دانشجویان از پلاتفرم مستقر در محوطه اداره کل بازدید کردند و با توضیحاتی که آقای رضایی کارشناس هواشناسی در رابطه با انواع ایستگاهها و نحوه فعالیت آنها و نیز ادوات و تجهیزات به کار رفته در هواشناسی ارائه کردند، بصورت اجمالی در جریان کارکرد دستگاههای نصب شده در پلاتفرم قرار گرفتند.

در ادامه دانشجویان از مرکز پیش بینی اداره کل بازدید کردند و با توضیحات ارائه شده توسط کارشناس پیش بینی خانم محمدیان ، از نزدیک با فعالیت این مرکز و چگونگی تهیه بولتن روزانه پیش بینی وضعیت جوی استان جهت ارائه به هم استانی های عزیز و ادارات و دستگاههای استان تهران آشنا شدند.

تاریخ: 1398/10/02
تعداد بازدید: 200
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal