اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2020 سازمان جهانی هواشناسی : اقلیم و آب ....... شعار سال 1399: جهش تولید
اخبار
کسب نشان برتر غرفه سازمان هواشناسی کشور در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته
غرفه سازمان هواشناسی کشور در چهارمین نمایشگاه حمل و نقل و لجستیک و صنایع وابسته، به عنوان غرفه برتر شناخته شد و در این راستا وزیر راه و شهرسازی با هدا لوح سپاس و تندیس از دکتر سحر تاج‌بخش تقدیر نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور، سه‌شنبه 26 آذر 1398 در آئین اختتامیه چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته که با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاونین وزیر، روسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه و شرکت‌‌های خصوصی و اصحاب رسانه برگزار شد، غرفه سازمان هواشناسی کشور به عنوان غرفه برتر شناخته شد و محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی با اهدا لوح سپاس و تندیس از دکتر سحر تاج‌بخش تقدیر نمود.

در بخشی از پیام تقدیر وزیر راه و شهرسازی خطاب به رئیس سازمان هواشناسی کشور آمده است:

حمل و نقل به دلیل داشتن نقش زیربنایی تاثیر فراوانی بر رشد اقتصادی کشور دارد و برنامه‌ریزی برای ارتقای جایگاه کنونی حمل و نقل در کشور از گام‌های ضروری است که باید به آن توجه ویژه شود.

 چهارمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته که از تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آذر ۱۳۹۸ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار گردید فرصتی ارزنده برای گفت‌وگو، تعامل، انتقال تجارب و ارزیابی عملکرد در حوزه‌های حمل و نقل و تصویرسازی مطلوب از آینده بود که با مشارکت بخش‌های خصوصی و دولتی، مراکز علمی و پژوهشی فضای مناسب برای ارائه دستاوردها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری، قابلیت‌ها و امکانات بالقوه و بالفعل در زمینه حمل و نقل را در معرض فعالان این عرصه قرار داد.

 امید است با رحمت و تلاش بیش از پیش شما و سایر تلاشگران این حوزه شاهد دستیابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به ویژه پروژه‌های ملی، عمرانی و اقتصادی در عرصه حمل و نقل باشیم.

تاریخ: 1398/09/26
تعداد بازدید: 209
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal