اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2021 سازمان جهانی هواشناسی : اقیانوس ، وضع هوا و اقلیم ما....... شعار سال1400 : تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها
اخبار
انتصاب رئیس اداره روابط عمومی سازمان هواشناسی کشور
طي حكمي از سوي مهندس صناعي، معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان هواشناسي كشور، محمد اصغري به سمت "رياست اداره روابط عمومي" سازمان هواشناسي منصوب شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان هواشناسي كشور، يكشنبه 7/11/91 در مراسم توديع و معارفه رئيس اداره روابط عمومي اين سازمان كه با حضور مهندس صناعي، رئيس حوزه رياست، جمعي از مديران ستادي و پرسنل اداره روابط عمومي برگزار گرديد، از زحمات آقاي علي محمد رضايي، سرپرست پيشين اين اداره تقدير و تشكر به عمل آمد و آقاي محمد اصغري به عنوان رئيس جديد اداره روابط عمومي سازمان هواشناسي معرفي شدند.
در ابلاغ آقاي اصغري از سوي مهندس صناعي چنين آمده: اميد است جنابعالي با اتكال به خداوند متعال و در پرتو ارزش ها و اصول گران قدر انقلاب اسلامي ضمن رعايت صرفه و صلاح بيت المال و امانتداري كه در شما سراغ است و با برخورداري از تلاش و همكاري صميمانه مديران و همكاران محترم به برنامه ربزي و تمشيت امور بپردازيد.
توفيق جنابعالي را در ارتقاء و تقويت و جايگاه سازمان در حوزه اطلاع رساني به رسانه هاي مختلف و دستگاه هاي اجرايي و مردم عزيز از درگاه احديت مسئلت دارم.

تاریخ: 1391/11/08
تعداد بازدید: 3853
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2.75 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات
ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal