اداره کل هواشناسی استان تهران
 
En
حضرت علی (ع ) :هر چیز دارای سیماست ، سیمای دین شما نماز استشعار سال 2021 سازمان جهانی هواشناسی : اقیانوس ، وضع هوا و اقلیم ما....... شعار سال1400 : تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها
اخبار
بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، از ادارات و ایستگااهای هواشناسی شرق استان
مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران؛ صبح جمعه سی و یکم اردیبهشت از ادارات و ایستگاههای هواشناسی استان تهران بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی هواشناسی استان تهران؛ پیرو پیگیری های انجام شده از سوی مجتبی جلالی مدیر کل هواشناسی استان تهران، صبح جمعه سی و یکم اردیبهشت، مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، از ادارات و ایستگاههای هواشناسی شرق استان بازدید کردند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، ضمن بازدید از ایستگاههای آبعلی، دماوند و فیروزکوه از نزدیک با فعالیت کارکنان دیدبان ایستگاههای مذکور و چگونگی کارکرد ادوات و تجهیزات ایستگاههای هواشناسی آشنا شدند.

شفیعی در جریان این بازدید گفت: تلاش های کارکنان خدوم ایستگاههای هواشناسی استان تهران، در اندازه گیری، ثبت و مخابره داده های هواشناسی بسیار ارزشمند و شایسته تقدیر است. امروزه توجه آحاد مردم به داده های هواشناسی برای انجام امور روزمره غیر قابل انکار است و استفاده از این داده ها صرفا محدود به امور حاکمیتی، برنامه ریزی های کلان،امور حمل و نقل(خصوصا ترابری هوایی) و کشاورزی نیست. از این جهت لازم است برای حفظ و نگهداری سرمایه های فیزیکی و تجهیزات و سرمایه های انسانی و متخصصین این حوزه توجه و اهتمام ویژه ای مصروف گردد.

وی ابراز امیدواری کرد با حمایت هرچه بیشتر از فعالیت حوزه هواشناسی، شاهد ارتقای کمی و کیفی نتایج تلاش های کارشناسی در این بخش باشیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در پایان گفت: لازم می دانم از تلاش های همه پرسنل خدوم، پرتلاش و دلسوز ایستگاههای هواشناسی استان که در تمامی ساعات شبانه روز و همه ایام سال با انجام دقیق وظایف خود، منشا خدمات بسیار ارزشمندی به جامعه هستند تشکر وقدردانی کردند.

 
تاریخ: 1400/02/31
تعداد بازدید: 253
Powered by DorsaPortal